ارزیابی بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای دانشگاه توسط ارزیابان اعتباربخشی وزارت

انتشار محتوا: ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۷:۰۷ قبل از ظهر
ارزیابی بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای دانشگاه علوم پزشکی گناباد توسط تیم ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در نشست افتتاحیه این ارزیابی با تبریک دهه ولایت و امامت، گفت: دانشگاه علوم پزشکی گناباد علاوه بر وظایف ذاتی که در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و درمانی دارد، در ابعاد فرهنگی هم موفقیت‌های خوبی داشته است.
حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سجادی شهید مدافع سلامت دانشگاه، گزارشی از برگزاری اردوهای جهادی سلامت، تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی، فعالیت‌های مرکز نفس و توزیع بسته‌های غذایی در بین مادران باردار نیازمند ارائه کرد.

عضو هیأت امناء دانشگاه هم در این نشست با قدردانی از خدمات حوزه سلامت، گفت: خوشبختانه تعامل خوب و سازنده‌ای بین مسئولان دانشگاه با اعضای هیأت امناء در راستای ارتقای خدمات حوزه سلامت وجود دارد.
دکتر حمید بنایی با تشکر از مجموعه دانشگاه در زمینه تدوین برنامه استراتژیک گفت: خوشبختانه این برنامه پس از برگزاری جلسه مشترک با مسئولان دانشگاه و اعضای کمیته راهبردی تدوین آن به تصویب اعضای هیأت امناء رسید.

معاون آموزشی دانشگاه نیز در این جلسه گزارش مرحله خودارزیابی اعتباربخشی را از طرف دبیرخانه موسسه‌ای دانشگاه ارائه کرد.
دکتر رضا اسماعیلی ضمن مرور تاریخچه، تجارب و نتایج اعتباربخشی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد به گزارش وضعیت تامین استانداردهای اعتباربخشی بر اساس 94 استاندارد تعریف شده در 8 حوزه اعتباربخشی موسسه‌ای
 پرداخت.
وی ضمن تشکر از تلاش همکاران دانشگاه و عرض خوش آمد خدمت ارزیابان محترم بیرونی کمیسیون ملی اعتباربخشی، به معرفی برنامه‌های دانشگاه در اجرای مرحله ارزیابی بیرونی پرداخت.

اعتباربخشی
طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس